ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється відповідно до ст. 9, 14 Закону України «Про дошкільну освіту», п.п. 6, 7, 8, 9, 10 «Положення про дошкільний навчальний заклад» та основних положень Статуту закладу дошкільної освіти.

Зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник на підставі:

• направлення, виданого районним реєстратором Управління освіти адміністрації Індустріального району;
  • заяви батьків або особи, яка їх замінює;
  • медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
  • свідоцтва про народження дитини.

Для зарахуваннядитини з інвалідністюдо державного (комунального) закладу дошкільної освіти до заяви про зарахування додаються:

1.копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно доЗакону України“Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”;2. копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.

До уваги батьків!

На виконання ст.15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.
Заявник має можливість обрати лише один заклад дошкільної освіти для реєстрації своєї дитини.
Завідувач закладу дошкльної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини за 10 календарних днів.
Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється відповідно листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.05.2011 №1/9-389 "Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу"

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник ЗДО протягом календарного року на підставі направлення УОА Індустріального району ХМР, заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, свідоцтва про народження.

Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти і державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).