ЛІТНЄ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

Яскраве, тепле літечко - пора приємних емоцій, веселого відпочинку і оздоровлення для дітей.

/Files/images/novini/IMG-f16feaa12fe04f6b77a5172d311d8b4e-V.jpg /Files/images/gr_2/р.jpg

/Files/images/gr1/SAM_6900.JPG /Files/images/novini/07622132.jpg

Щороку з 1 червня в закладі дошкільної освіти розпочинається літній оздоровчий період. Зробити кожен день перебування дітей у закладі дошкільної освіти влітку насиченим, цікавим і змістовним, організувати їхнє дозвілля на свіжому повітрі та систему фізкультурно-оздоровчих заходів – завдання, які стоять перед педагогами нашого закладу. Цікаві, змістовні прогулянки, веселі розваги, творчі ігри, загартовуючі процедури – основні форми оздоровлення дошкільнят, які збагачують їх пізнавальними враженнями, розкривають потенційні можливості малюків, загартовують організм, дарують позитивний емоційний настрій. Працівникизакладу дошкільної освіти разом із батьками створюють хороші умови для відпочинку і оздоровлення малюків. Чисті ігрові майданчики, тіньові парасольки, свіжий пісок та привабливі іграшки, цікаве ігрове та спортивне обладнання забезпечують рухову активність дітей протягом дня.

Влітку особлива увага приділяється харчуванню дітей. Збагачується раціон дошкільнят за рахунок свіжих овочів та фруктів. Також в літній період діти отримують на другий сніданок фруктові соки.

Вартість харчування дітей в літній період зростає на 10% і складає:

- вікова група від 1-го до 3-х років - 19,80 грн. (батьківська плата - 11,88 грн., бюджетні кошти - 7,92 грн.)

- вікова група від 3-х до 6-ти років - 25,30 грн. (батьківська плата - 15,18 грн., бюджетні кошти - 10,12 грн.)

ПОРАДИ БАТЬКАМ

ЯК ЗБАЛАНСУВАТИ РАЦІОН ДИТИНИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ВЛІТКУ?