Основні завдання сестри медичної старшої:

1. Постійний контроль за станом здоров’я дітей;

2. Проведення обов’язкових медичних оглядів дітей;

3. Здійснення контролю за проведенням профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень у порядку і в терміни, встановлені МОЗ України;

4. Надання невідкладної медичної допомоги дітям у разі гострого захворювання або травми;

5. Здійснення контролю за організацією та якістю харчування, дотриманням раціонального режиму освітньої діяльності, навчального навантаження;

6. Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму;

7. Проведення санітарно-просвітницької роботи серед дітей, батьків або осіб, які їх замінюють, та працівників закладу дошкільної освіти.

/Files/images/kartinki/IMG_6791.JPG /Files/images/kartinki/IMG_6789.JPG

До уваги батьків!

Як зупинити поширення COVID-19:

часто мийте руки милом і водою або використовуйте спиртовмісний антисептик для рук;
тримайтеся на безпечній відстані від усіх, хто кашляє або чхає;
вдягайте маску, якщо дотримуватися дистанції неможливо;
не торкайтеся очей, носа або рота;
під час кашлю або чхання прикривайте ніс і рот зігнутим ліктем або серветкою;
не виходьте з дому, якщо погано почуваєтесь;
якщо у вас лихоманка, кашель і вам важко дихати, зверніться до лікаря.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування закладів дошкільної освіти не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв"язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного закладу дошкільної освіти та відвідувати його. (ст.15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб").

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров"я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями. (ст.15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб").

ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ

/Files/images/inf_COVID-19_GRIP_1600x1200_rgb_72dpi.png

/Files/images/rjhjyj/FB_IMG_1584776834422.jpg

Поради батькам, діти яких часто хворіють